Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące tematyki compliance lub zarządzania ryzykiem albo związane z samym Blogiem Compliance – skontaktuj się ze mną przy użyciu poniższego formularza.

Jestem otwarty na różne formy współpracy w zakresie tematyki podejmowanej na Blogu Compliance. Jeżeli interesowałaby Cię współpraca ze mną – wyślij wiadomość przy użyciu poniższego formularza, zostawiając namiar do siebie lub osoby odpowiedzialnej w Twojej firmie za marketing bądź kwestie organizacyjne.

Odpowiadam na wszystkie wiadomości, które nie stanowią SPAM-u. Czas reakcji zależeć będzie od interesu/ problemu, z którym się zwrócisz, jak również liczby konwersacji, które prowadzę z użytkownikami Bloga. Proszę zatem o cierpliwość.

    Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji oraz rozpatrzenia Twojego interesu, z którym się do nas zwracasz. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

    Czasem korespondencja mailowa nie wystarczy, aby w pełni zrealizować interes, z którym się zgłosisz. Jeśli chcesz porozmawiać telefonicznie, w treści wiadomości zostaw swój numer telefonu. Możesz się również ze mną kontaktować poprzez media społecznościowe, a także osobiście we Wrocławiu albo Opolu.