Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące tematyki compliance albo Bloga Compliance – skontaktuj się z nami przy użyciu poniższego formularza.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy w zakresie tematyki Bloga Compliance. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a podjęciem z nami współpracy – wyślij wiadomość przy użyciu poniższego formularza, zostawiając namiar do siebie lub osoby odpowiedzialnej w Twojej firmie za marketing. 

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości, które nie stanowią SPAM-u. Czas naszej reakcji zależeć będzie od interesu/ problemu, z którym się do nas zwrócisz, jak również liczby konwersacji, które prowadzimy z użytkownikami Bloga. Prosimy zatem o cierpliwość.

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji oraz rozpatrzenia Twojego interesu, z którym się do nas zwracasz. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

Czasem korespondencja mailowa nie wystarczy, aby w pełni zrealizować interes, z którym się do nas zgłosisz. Jeśli chcesz porozmawiać telefonicznie, w treści wiadomości zostaw nam swój numer telefonu. Z Autorem Bloga możesz się również kontaktować poprzez media społecznościowe, a także osobiście we Wrocławiu.